MYQ ENGELLİ ERİŞİM SİSTEMLERİ


2011 yılında Yıldız Otomat ve Yıldız Simulatör olarak başladığımız ticaret hayatımıza, 2017 yılından itibaren daha güçlü ve kurumsal olarak MYQ markası adı altında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize hizmete devam etmekteyiz. Ülkemizde Engellilerin erişebilirliği konusunda girişimlerde bulunan ayrıca Ar-Ge çalışmalarına aralıksız devam eden, Tek yerli ve TSE belgeli Merdiven inme çıkma cihazı üretimi yapan firmayız.Ticaretten ziyade manevi haz duyarak faaliyetlerimize aralıksız devam etmekteyiz.

7 Yıllık Proje Ve Birikim

Yerli ve Milli İmalat

2000'den Fazla Bakanlık Onaylı Mutlu Müşteri

Kaliteli İşçilik


Türkiye'nin İlk TSE Belgeli Engelli Merdiven İnme Çıkma Cihazı

TSE Belgeli ADN-01 Engelli Merdiven Çıkma-İnme Cihazı Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği´nce aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemleri şartına uygundur. Aile ve sosyal politikalar bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Belediye vb. kurumlardaki taşıma ve iletme sistemleri şartına da uygundur. Sürücü kursları, anaokulları, özel okullar, etüt merkezleri vb. MEB´e bağlı tüm kurumlarda, cafe, muayenehane vb. kurumlarda kullanılabilinir. Merdiven inme-çıkma cihazı, hareketi kısıtlı kişilerin kolaylıkla merdivenlerden güvenlişekilde çıkmasını ve inmesini sağlar..
Belgeler: – 188240-TSE-01/01 belge numarası ile TS ISO 7176-28 Tekerlekli Sandalyeler – Bölüm 28: Merdiven inme/çıkma cihazları için kurallar ve deney yöntemleri / 06.03.2015 standartına uygundur.
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram